Hana Vagnerova on Netflix

This is a regularly updated list with movies, series and documentaries with Hana Vagnerova on Netflix. The best rated item with Hana Vagnerova on Netflix is "Bikers" and appeared on screen in 2017.

About Hana Vagnerova

Hana Vagnerová se narodila v Praze 21. 2. 1983. Když ukončila studium na gymnáziu, přihlásila se na DAMU a byla přijata. V jejím rozhodnutí ji podporovali rodiče, kteří pracují s počítači, a sestra, která je právník.  Viděli jsme ji v Tv seriálech Zdivočelá země, Horákovi, Redakce, On je žena, Proč bychom se netopili. Hrála v Tv pohádkách a účinkovala ve velkofilmu Báthory Juraje Jakubiska.  Největší popularitu si u diváků získala svojí rolí Zuzany Dvořákové – Sovové, v populárním i kritikou ceněném seriálu Vyprávěj. Za svůj výkon v seriálu, který stále pokračuje natáčením dalších dílů, "musela" dostat od Herecké asociace cenu, která se dává Televiznímu talentu roku.  V době vzniku tohoto článku jsou již v Tv Nova připraveni dáti do vysílání po prázdninách 2011 seriál, který již byl vysílán. Repríza je určena (nejen) pro ty diváky, kteří jej propásli. Jedná se o kriminální 16ti-dílný seriál Expozitura, který přiblíží a zmapuje kriminální činnost Berdychova gangu. Už to nebude dlouho trvat a v září uvidíme a zhodnotíme… Nyní je herečkou v Divadle v Řeznické a občas si odskočí do divadla Rubín, kde hraje ve hře Fotbal, má láska. Účinkovala v dalších seriálech: v česko - slovenské koprodukci, Odsouzené (2009 - 2010), Dr. Ludski (2011)...

Below you find an overview of all movies and series with Hana Vagnerova on Netflix. We found 2 titles with Hana Vagnerova on Netflix.

Titles with Hana Vagnerova on Netflix